Aktualności

26/08/2023

Już za tydzień nowy rok szkolny!

Zapobiegliwi klienci, którzy zostawili w naszej księgarni listy potrzebnych podręczników z zadowoleniem odbierają gotowe wykazy!
Przypominamy, że prowadzimy skup/sprzedaż podręczników zarówno nowych jak i używanych.
Masz problem ze znalezieniem podręcznika - przyjdź do nas! 
Uwaga! w sprzedaży posiadamy także okładki na wszystkie rozmiary podręczników. Zapraszamy!
 

26/07/2023

Już jest w sprzedaży! Kalendarz księdza Twardowskiego na 2024 rok!

Zawiera terminarz z zaznaczonymi świętami, imieninami, siglami codziennych czytań, cytatami, zdjęciami, miejscem na notatki, adresy, telefony, a przede wszystkim z licznymi wierszami i refleksjami ks. Jana Twardowskiego. Format kieszonkowy, oprawa twarda. Również w tym roku do wyboru cztery rodzaje okładek - która przypadła Wam do gustu?

Do 31 sierpnia kalendarz kupisz z rabatem -10%. Zapraszamy!


11/07/2023

Skup-Sprzedaż podręczników szkolnych!!! Liceum - technikum - szkoła branżowa!!!

Przypominamy, że nasza księgarnia prowadzi skup oraz  sprzedaż podręczników szkolnych, które będą aktualne w sezonie szkolnym 2023/2024.
Zapraszamy uczniów, którzy chcą wymienić ubiegłoroczne podręczniki na nowe, używane lub gotówkę!
Sprawdź nasze atrakcyjne ceny! Za skupione podręczniki gotówkę wypłacamy od ręki. Każdą transakcję traktujemy indywidualnie.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! 

08/06/2023

"Warcholstwo" już w sprzedaży w naszej księgarni

Najnowsza książka Kamila Janickiego pt.:"Warcholstwo" już w sprzedaży w naszej księgarni.Tym razem autor wprowadza nas w świat polskiej szlachty......To historia buńczucznego stylu życia w myśl zasady „zastaw się, a postaw się”. Historia systemu politycznego, który zbudowano na szczytnych ideach, ale który wypoczwarzył się tak, że wolność ustąpiła miejsca posuniętej do absurdu samowoli. I w którym „każdy szlachcic na zagrodzie” faktycznie wierzył, że jest „równy wojewodzie”, a nawet królowi.......
Aktualnie cena promocyjna - książkę kupisz z rabatem - 30%.

Polecamy również inne bestsellerowe pozycje autora!


26/04/2023

Spotkanie autorskie z Miriam Synger

Kolejne spotkanie autorskie, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć i prowadzić sprzedaż książek odbyło się 19 kwietnia w Baobabie. Bohaterką spotkania była Miriam Synger i jej książka "Jestem Żydówką. Pamiętnik religijnej feministki, patriotki, wielodzietnej Matki Polski". Wszystkich zainteresowanych tematem: " Czy religia daje wolność? Czy można przyzwyczaić się do surowych zasad i czuć się szczęśliwym? Czy bycie Żydówką w dzisiejszej Polsce to przywilej? A może przekleństwo?" - zapraszamy do księgarni. Książkę można zakupić w cenie promocyjnej 40 zł. / promocja obowiązuje do 31 maja/.

17/04/2023

Wiosenne Targi Ateneum - nowości 2023!

Miło nam poinformować, że w dniach 31.03 -01.04 nasza księgarnia wzięła udział w branżowych targach organizowanych przez Hurtownię Ateneum w Krakowie. Zapoznaliśmy się ofertą ponad 100 wydawców, którzy zaprezentowali swój asortyment dot. książki, zabawki, art. papierniczego, gry i upominku. Najciekawsze propozycje pojawią się w naszej ofercie sprzedażowej. Zapraszamy do księgarni!

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: