Aktualności

27/10/2020

Nagroda Nike 2020!

Literacka nagroda Nike 2020 przyznana!

Tegorocznym laureatem został Radek Rak autor książki "Baśń o wężowym sercu, albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli".


13/10/2020

Aktualnie polecamy nowość - DyrdyMarki

Marek Niedźwiecki po raz pierwszy ujawnia tajemnicę swojego głosu...Przyzna się do sportowych osiągnięć w jeździe (prawie) figurowej. Ugości nas swoimi popisowymi daniami (legendarne mielone!), a potem na stół wjedzie butelka australijskiego shiraza oraz piwo z mango i zaczną się opowieści bardziej muzyczne. 
 


18/07/2020

Edukacyjna seria CzuCzu -15%

Edukacyjna seria CzuCzu już dostępna także w naszej Księgarni!

CzuCzu to godziny zabawy i długie opowieści, to bliskość i radość z pierwszych sukcesów najmłodszych odkrywców. To poznawanie świata i prawdziwa sztuka zabawy. Puzzle, książeczki, gry i zabawki edukacyjne oparte są na prostych rozwiązaniach, które dają przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. CzuCzu podąża za dziećmi, wspierając ich rozwój motoryczny, emocjonalny, społeczny i intelektualny. Robi to w sposób przemyślany i wynikający z wiedzy z zakresu psychologii i pedagogiki.


13/06/2020

Nowość w serii "Czytam sobie! Mogę być, kim chcę"

Polecamy nowość z serii "Czytam sobie! Mogę być, kim chcę" - zestaw edukacyjny dla najmłodszych „Pierwsze słowa”, w przyjazny sposób wspierający dziecko w poznawaniu liter i składaniu pierwszych wyrazów i zdań. 

Pudełko zawiera: książkę z serii „Czytam sobie” pt. Doktor Ola, 60 kart edukacyjnych inspirowanych metodą Montessori, ruchomy alfabet oraz dużą kartę z alfabetem. Do zestawu dołączony jest poradnik Od pierwszej litery do pierwszego zdania, przeznaczony dla rodziców do pracy z dzieckiem.

Czy wiesz, że?

Księgarnia Królewska 11 s.c.od początku swojego istnienia należy do grona księgarń wspierających akcję "Czytam sobie! Mogę być, kim chcę" https://czytamsobie.pl/ksiegarnie.php


27/05/2020

Polecamy nowość - "Klęska imperium zła. Rok 1920"!

W swojej najnowszej książce Prof. Andrzej Nowak odsłania kulisy walki z 1920 roku oraz obala powstałe przez ostatnie 100 lat mity. Precyzyjnie opisuje politykę trzech imperiów zachodnich wobec Polski, demaskuje ich nieraz bardzo dwulicową dyplomację, obnaża hipokryzję ówczesnych elit politycznych Zachodu, które gotowe były poświęcić Polskę dla Rosji, nieważne, czy białej, czy czerwonej.


16/05/2020

Nowość w detektywistycznej serii dla dzieci!

Dlaczego drzewa w Czarnym Lesie nagle w środku lata zaczynają gubić liście? Umierają i zdobią je tylko nagie, rozczapierzone gałęzie. Dlaczego nie śpiewają tam ptaki, tak jak w innych lasach? No i gdzie podziały się wszystkie ciasteczka?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej, szesnastej części detektywistycznej serii dla dzieci pt."Operacja Czarny las"

Kolejny raz dwójka młodych utalentowanych detektywów - Tiril i Oliver - zamieszkujących szwedzkie nadmorskie miasteczko rozwikła ciekawą historię!

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: