Aktualności

04/10/2018

Jakub Żulczyk - spotkanie autorskie! Fotorelacja!

Przyjdź do nas i kup książkę Jakuba Żulczyka z oryginalnym autografem!

Dokładnie tydzień temu Księgarnia Królewska 11 s.c. miała przyjemność sprzedaży książek podczas spotkania z Jakubem Żulczykiem - gdzie specjalnie dla swoich klientów zdobyła kilka egzemplarzy książek z autografem autora!

 


03/10/2018

Polecamy! Nowość!

"Szokująca opowieść o największej aferze w wymiarze sprawiedliwości wolnej Polski" już dostępna w naszej księgarni! - "25 lat niewinności historia Tomasza Komendy".

 


17/09/2018

Bestseller tygodnia!

"Świat musi mieć sens. Ostatnia rozmowa" - książka będąca zapisem rozmów autorki Aleksandry Klich z arcybiskupem Józefem Życińskim.

Według nas lektura obowiązkowa dla każdego!

Jednocześnie informujemy, że Księgarnia Królewska 11 s.c miała przyjemność prowadzenia sprzedaży w/w książki podczas wieczoru wspomnień w 70 rocznicę urodzin abp Józefa Życińskiego, który odbył się w Ośrodku Brama Grodzka - Teatr NN w dniu 31.08.2018 r.

Zachęcamy do zakupu książki i zapoznania się z naszą fotorelacją.

 


06/08/2018

Bilety na koncerty

Miło nam poinformować, że Księgarnia Królewska 11 s.c. prowadzi stacjonarną sprzedaż biletów na koncerty muzyczne organizowane przez Muzyczny Teatr Śmiechu z siedzibą w Warszawie. 

Więcej informacji w zakładce BILETY - KONCERTY 

 


01/08/2018

Podręczniki 2018!

Skup i sprzedaż podręczników szkolnych nowych i używanych tylko w Księgarni Królewskiej 11 s.c. 

Zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny, gratisy lub rabaty przy sprzedaży całych kompletów, możliwość wymiany zakupionego nowego towaru!

Sprzedając u nas swoje używane podręczniki otrzymasz szybką i bezpłatna wycenę oraz gotówkę od ręki - nie jesteś pewny czy posiadane przez Ciebie podręczniki podlegają skupowi - wystarczy, że skontaktujesz się z nami e-mailowo.

Uwaga!

Zostaw listę podręczników i wróć jak już będzie gotowa – oczywiście wcześniej poinformujemy Cię o tym telefonicznie i ustalimy dogodny termin odbioru!

Zapraszamy!


16/07/2018

"Pogrom w przyszły wtorek" - sprzedaż książek - fotorelacja!

3 dni znakomitego spektaklu “Pogrom w przyszły wtorek” - na podstawie kryminału Marcina Wrońskiego - za nami!

Wszystkim, którzy podczas wydarzenia skorzystali z możliwości zakupu książek z rabatem 30% oraz otrzymania autografu od autora dziękujemy i gratulujemy!

Uwaga! Pojedyncze egzemplarze książek przygód Komisarza Maciejewskiego z podpisem autora dostępne w Księgarni do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do zakupu oraz zachęcamy do zapoznania z naszą fotorelacją.

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: