Aktualności

17/04/2023

Wiosenne Targi Ateneum - nowości 2023!

Miło nam poinformować, że w dniach 31.03 -01.04 nasza księgarnia wzięła udział w branżowych targach organizowanych przez Hurtownię Ateneum w Krakowie. Zapoznaliśmy się ofertą ponad 100 wydawców, którzy zaprezentowali swój asortyment dot. książki, zabawki, art. papierniczego, gry i upominku. Najciekawsze propozycje pojawią się w naszej ofercie sprzedażowej. Zapraszamy do księgarni!

02/04/2023

Gadżety na seozon 2023

Najnowsze gadżety z Lublina i z Polski na sezon 2023 właśnie do nas docierają.
Nasi stali dostawcy jak zwykle nie zawodzą i dostarczają nam coraz ciekawszy asortyment;
Pozyskujemy również nowych producentów tak aby każdy klient znalazł coś dla siebie - od tego roku sprzedajemy również produkty Fundacji Lubelskie Koziołki oraz Agencji Reklamowej "EPIX";
Pamiętaj, masz gości lub planujesz wyjazd - potrzebujesz prezentu - pamiątki z naszego pięknego miasta lub kraju? - przyjdź do nas i sprawdź naszą najnowszą ofertą pamiątek... magnesy, breloki, kubeczki, art. papiernicze i inne... a do tego w wyjątkowo niskiej - okazyjnej cenie.
Zapraszamy.

23/03/2023

Spotkanie autorskie z Marią Peszek

W dniu 21 marca w Teatrze Starym w Lublinie gościła Maria Peszek. Spotkanie odbyło się  w ramach cyklu "Bitwa o kulturę". Rozmowę poprowadził Michał Nogaś a tematem przewodnim wydarzenia  była książka "Naku.wiam. Zen" - zapis rozmów Marii z jej ojcem Janem. Rozmawiają o najważniejszych sprawach: miłości, śmierci, seksie, Bogu... Wszystkich zainteresowanych lekturą zapraszamy do księgarni. Cena promocyjna książki 35,00 złotych obowiązuje do 03.04.2023.

Wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.


02/03/2023

Dzień dinozaura w księgarni

Czy wiecie kiedy jest dzień dinozaura?
Tak, 26 lutego!
O tym dniu pamiętały  dzieci z Przedszkola nr 26 w Lublinie, które już w piątek odwiedziły naszą księgarnię i podzieliły się z nami swoją wiedzą na temat tych prehistorycznych zwierząt: kiedy żyły, w jakim środowisku, jak się żywiły, jakiej były wielkości....Naszym gościom bardzo dziękujemy za wspólnie  spędzony czas i czekamy na obiecane prace plastyczne inspirowane tym nietypowym świętem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


22/02/2023

Spotkanie autorskie - fotorelacja

"Bitwa o literaturę" z udziałem Magdy Umer okazała się wielkim sukcesem.
Miłośnicy twórczości Jeremiego Przybory wypełnili teatr do ostatniego miejsca.
Wszystkich zainteresowanych, dla których  podczas spotkania zabrakło książki " Wraz czyli bez....." zapraszamy do księgarni. Promocyjna cena 38,00 złotych obowiązuje do  końca marca.

12/02/2023

Spotkanie autorskiE

Miło nam poinformować, że 14 lutego o godz. 18.00 w Teatrze Starym w Lublinie będziemy prowadzili sprzedaż książki Jeremiego Przybory "Wraz czyli bez. Opowiadania i listy z krainy absurdu". Spotkanie odbędzie się w ramach cyklicznego wydarzenia "Bitwa o literaturę". Gościem prowadzącej spotkanie Grażyny Lutosławskiej będzie Magda Umer, która przybliży nam osobę genialnego artysty i odpowie na pytania: 
Skąd się wziął drópelek na ścieżce? Jak to możliwe, że w kiosku siedziała kompletnie żywa zmarła staruszka? Czy da się zbudować świat z języka? Kto może zostać członkiem plemienia przyborian? Kim jest adresat listów z krainy Jeremiego Przybory?
Podczas spotkania będzie można kupić książkę w cenie promocyjnej 38,00 zł. 

Zapraszamy.

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: