13/12/2015

Promocja świąteczna!!!

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z wyjątkowej oferty świątecznej!

Tylko do 24 grudnia rabaty -20%, -30%, -50%!!!

Oferta trwa do wyczerpania zapasów.

18,90 PLN

10,00 PLN

Robot Rob na budowie

Wydawnictwo: Buchmann,
Oprawa: karton

Bogato ilustrowane wierszyki dla dzieci autorstwa Krzysztofa Kiełbasińskiego, uczą, bawią i rozwijają wyobraźnię. „Robot Rob na budowie” to wesoła historia opowiadająca o robocie i jego przyjaciołach. "Robot Rob potrafi naprawić wszystko. To prawdziwa złota rączka. Wszyscy na budowie bardzo go lubią, bo wiedzą, że mogą na niego liczyć..."


34,99 PLN

17,50 PLN

Księga wierszy i wierszyków

Wydawnictwo: Wilga,
Oprawa: twarda

Zbiór wierszy, który ucieszy małych i dużych czytelników. Wspólnie odnajdą w nim utwory najwybitniejszych polskich poetów: Jana Brzechwy, Wandy Chotomskiej, Ludwika Jerzego Kerna, Marii Konopnickiej, Aleksandra Fredry i innych.


29,99 PLN

15,00 PLN

Najpiękniejszy skarbiec baśni

Wydawnictwo: Wilga
Oprawa: twarda

"Najpiękniejszy skarbiec baśni" to zbiór najwspanialszych opowieści, opartych na klasycznych baśniach Hansa Christiana Andersena.


49,90 PLN

30,00 PLN

Odkrywca 3D Nasza planeta

Wydawnictwo: Wilga,
Oprawa: twarda

Niezwykły przewodnik po naszej planecie, pełen wspaniałych zdjęć oraz zaskakujących wiadomości. W książce przedstawiono i szczegółowo opisano różne środowiska Ziemi oraz potężne siły natury, które kształtują naszą planetę. Dodatkowo w książce umieszczono pięć fantastycznych, trójwymiarowych obrazów, które wizualizują powstawanie, kształtowanie i funkcjonowanie Ziemi.


49,90 PLN

30,00 PLN

Odkrywca 3D Dinozaury

Wydawnictwo: Wilga,
Oprawa: twarda

Niezwykły przewodnik, który zabiera czytelnika w fascynującą podróż do epoki potężnych gadów. Książka dostarcza wiele intrygujących faktów o życiu dinozaurów, a dzięki trójwymiarowym ilustracjom zapewnia unikalny wgląd w ich siedliska. Efektowne, otwierające się sceny w 3D przywracają prehistoryczny świat do życia.


39,90 PLN

20,00 PLN

Przedsmak śmierci

Wydawnictwo: W.A.B.,
Oprawa: miękka

Stara panna, Emily Whartonn, i dziesięcioletni syn prostytutki, Darren Wilkes, para nietypowych przyjaciół, znajduje zwłoki w zakrystii londyńskiego kościoła. Dwa brutalne morderstwa stanowią kolejną zagadkę dla oryginalnego oficera policji Adama Dalgliesha. Ofiary pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego, co bowiem może łączyć byłego premiera i… włóczęgę?


39,90 PLN

20,00 PLN

Czarna wieża

Wydawnictwo: W.A.B.,
Oprawa: miękka

Kolejna powieść w cyklu z Komendantem Adamem Dalglieshem, który przyniósł autorce międzynarodową sławę! Słynąca z pisania klasycznych kryminałów P.D. James tym razem uśmierca jednego z przyjaciół policjanta - pastora. Śledztwo toczy się wśród nieuleczalnie chorych i niepełnosprawnych byłych podopiecznych denata. Adam Dalgleish wpada na niebezpieczny trop. To będzie jego ostatnia sprawa...


49,99 PLN

25,00 PLN

Zwierzchnik

Wydawnictwo: Foksal,
Oprawa: miękka

Dziewiąta książka z cyklu o Jacku Ryanie, byłym agencie CIA, prezydencie USA, opublikowana już po śmierci autora. Tajemnicza historia z czasów zimnej wojny i współczesne wydarzenia: Rosja atakuje Ukrainę, świat staje na krawędzi wielkiego konfliktu. Okoliczności szybkiego i niespodziewanego dojścia do władzy nowego prezydenta Rosji owiane są tajemnicą. Terror i zastraszanie to metody powstrzymywania wrogów przed poznaniem prawdy. Okazuje się, że jest jedna osoba, która może znać mroczny sekret rosyjskiego magnata – obecny prezydent Stanów Zjednoczonych, były agent CIA Jack Ryan. Numer 1 na liście bestsellerów „New York Timesa”!


34,90 PLN

17,50 PLN

Czerwone jak krew

Wydawnictwo: W.A.B.,
Oprawa: miękka

Główną bohaterką „barwnej” trylogii (zainspirowanej Królewną Śnieżką braci Grimm), którą rozpoczyna powieść „Czerwone jak krew”, jest siedemnastoletnia licealistka Lumikki Andersson. Jej imię znaczy po fińsku „Śnieżka”. Nie miała łatwego dzieciństwa. Prześladowana przez uczniów nauczyła się maskować uczucia. Gdy dokonuje makabrycznego odkrycia zachowuje zimną krew. Jest doskonałym obserwatorem ludzkich zachowań. Nie oznacza to bynajmniej, że Lumikki nie rzuca się w oczy. Gdy po ukończeniu gimnazjum wyjeżdża z rodzinnego Riihimäki do Tampere i podejmuje naukę w liceum artystycznym, mimo wszystko zwraca na siebie uwagę. Ma wyrobione zdanie na każdy temat. Zgarnia najwyższe oceny i z fizyki, i z filozofii. Odgrywa rolę Ofelii tak, że dwie nauczycielki wpadają w furię, a reszta płacze. Gdy zetknie się z morderstwem przydadzą jej się zdolności aktorskie by przetrwać i wygrać.


14,99 PLN

10,50 PLN

Poznaję zwierzęta w ogrodzie Zgaduj, ucz się i baw!

Wydawnictwo: Wilga,
Oprawa: karton

Książeczki z tej serii zawierają kolorowe ilustracje, otwory ułatwiające przewracanie stron oraz wysuwane okienko na końcu każdej książeczki, w którym kryje się odpowiedź na zagadkę. A wszystko to opatrzone zabawnymi rymowankami o zwierzętach, gwarantującymi godziny dobrej zabawy połączonej z edukacją!

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: