24/09/2015

KUP CZTERY A PIĄTĄ ODBIERZ GRATIS!!!

Kup cztery książki z serii "Liczę sobie" rozwój liczenia i myślenia lub "Czytam sobie" nowoczesna nauka czytania, a piątą pt. "Co czytali sobie kiedy byli mali" dostaniesz GRATIS!

Promocja trwa do 30.10.2015r. lub do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych.

 

12,99 PLN

Figle w fokarium - seria "Czytam sobie"

Wydawnictwo: Egmont,
Oprawa: Miękka

„Figle w fokarium” to historyjka o wizycie dwójki dzieci w helskim fokarium. Poznajemy foki i ich opiekunów, dowiadujemy się co nieco o życiu i zwyczajach tych morskich ssaków. Znakomite ilustracje Ewy Poklewskiej-Koziełło oddają realia tego jedynego w swoim rodzaju miejsca. Zachęcamy do odwiedzin!


14,99 PLN

Droga Mocy - seria "Czytam sobie"

Wydawnictwo: Egmont,
Oprawa: Miękka

Nie lada gratka dla fanów sagi "Star Wars" - pierwsze kroki w czytaniu w towarzystwie Luke'a Skywalkera, Lorda Vadera i mistrza Yody! Gwiezdna przygoda, walka dobra ze złem, wielkie emocje, a to wszystko w znakomitym tekście Zofii Staneckiej. Niech Moc będzie z wami!


14,99 PLN

Jezioro łabędzie - seria "Czytam sobie"

Wydawnictwo: Egmont,
Oprawa: Miękka

Dziś każdy zna „Jezioro łabędzie”. Nie wszyscy jednak wiedzą, że początki baletu Piotra Czajkowskiego były bardzo trudne. Z tej książki dowiecie się wiele o historii powstania najsłynniejszego baletu świata.


14,99 PLN

Król Gromoryk i zagadkowy smok - seria "Liczę sobie"

Wydawnictwo: Egmont,
Oprawa: Miękka

Król Gromoryk jest dość nietypowym królem. Jego przygody zaskakują i naprawdę skłaniają do myślenia! Poziom 1 przygotowuje dzieci w wieku przedszkolnym do nauki matematyki w szkole, podsuwając zabawy i zadania, które pokazują, jak ciekawe może być matematyczne patrzenie na świat. Bo matematyka jest wokół nas!


14,99 PLN

Fredek i jeden do pary - seria "Liczę sobie"

Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: Miękka

Fredek jest prawdziwym kosmitą. Pewnego dnia ląduje na Ziemi i próbuje zrozumieć tę dziwną planetę. Poziom 2 to wsparcie dla dzieci, które za moment rozpoczną lub właśnie rozpoczynają przygodę ze szkołą. Zabawy i zadania logiczne są tutaj tak fajne, że matematyki nie da się nie polubić. Bo matematyka to pasja odkrywania!


14,99 PLN

Szczurki chwytają życie za ogon - seria "Liczę sobie"

Wydawnictwo: Egmont,
Oprawa: Miękka

Szczurki to niezwykła kompania. Ich szalone przygody z kotem ( i nie tylko) śmieszą i zachęcają do rozwiązywania najdziwniejszych zadań. Bo Szczurki nieźle kombinują, żeby wyjść na swoje! Poziom 3 to wyzwanie dla najodważniejszych początkujących uczniów. Zadania, równania i obliczenia, które nie raz doprowadzą do naprawdę ciekawych wniosków. Bo matematyka to szukanie śmiałych rozwiązań!


34,99 PLN

0,00 PLN

Co czytali sobie kiedy byli mali?Książka gratis przy zakupie 4 książek z serii "Czytam sobie" lub "Liczę sobie"

Wydawnictwo: Egmont,
Oprawa: Miękka

24 wywiady.
Aktorzy, dziennikarze, sportowcy, pisarze, ludzie biznesu, podróżnicy, artyści...
W rozmowach, mówią o tym, jaki wpływ na ich życie miały pierwsze przeczytane samodzielnie książki.
Ale nie tylko.

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: