18/03/2015

"Jak Arni i Dobek ratowali świat" - Robert Więckiewicz czyta dzieciom

Już w najbliższą niedzielę w ramach cyklu "Bajkowa niedziela" w Teatrze Starym w Lublinie, aktor Robert Więckiewicz zaprezentuje najnowszą książkę dla najmłodszych autorstwa pisarki Grażyny Lutosławskiej pt.”Jak Arni i Dobek ratowali świat”.

Znakomicie napisana, mądra i zabawna historia, zaskakująca i wciągająca fabuła oraz bohaterowie, których można spotkać na każdym podwórku. Czy potrafią uratować świat?

 

Książka dostępna w naszej księgarni. Zapraszamy!

 

Wydarzenie z cyklu "Bajkowa niedziela"

Data: 22.03.2015 r.

Miejsce: Teatr Stary w Lublinie ul. Jezuicka 18

Godzina: 17:00

22,00 PLN

Jak Arni i Dobek ratowali świat

Kiedy ma się dziewięć lat, życie bywa skomplikowane. Arni i Dobek z trudem radzą sobie z bandą Mieta, płaczącą Agatą, panią od polskiego i chorobą cioci Halinki. W rozwiązaniu problemów mogłaby im pomóc chyba tylko czarodziejska różdżka, ale przecież w tym wieku już nie wierzy się w bajki. Aż tu nagle...

Czy to możliwe, że laska Złego Czarodzieja trafiła na wieszak w przedpokoju Arniego? Chłopiec ma prawo wypowiedzieć tylko jedno życzenie – czy uda mu się nie ulec zbyt wielu pokusom? Co okaże się najważniejsze?

„Jak Arni i Dobek ratowali świat” to książka o marzeniach, trudnej sztuce przyjaźni, a także o tym, co może się wydarzyć, kiedy odkryje się coś jeszcze lepszego od czarów

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: