17/09/2018

Bestseller tygodnia!

"Świat musi mieć sens. Ostatnia rozmowa" - książka będąca zapisem rozmów autorki Aleksandry Klich z arcybiskupem Józefem Życińskim.

Według nas lektura obowiązkowa dla każdego!

Jednocześnie informujemy, że Księgarnia Królewska 11 s.c miała przyjemność prowadzenia sprzedaży w/w książki podczas wieczoru wspomnień w 70 rocznicę urodzin abp Józefa Życińskiego, który odbył się w Ośrodku Brama Grodzka - Teatr NN w dniu 31.08.2018 r.

Zachęcamy do zakupu książki i zapoznania się z naszą fotorelacją.

 

34,90 PLN

Świat musi mieć sens Ostatnia rozmowa

Wydawnictwo: Znak,
Oprawa: twarda

Ostatni wywiad z abp. Józefem Życińskim
O świecie pustych kościołów, o tym, dlaczego Chrystus nie zszedł z krzyża, po co biskupowi niewierzący, jak nie zmilitaryzować chrześcijaństwa i dlaczego w Kościele częściej rozmawia się o ciele niż o duchu?
W rozmowach z wyjątkową postacią polskiego Kościoła – arcybiskupem Józefem Życińskim, autorka porusza wiele ważnych wątków dotyczących współczesności i religii. Rozmawiają m.in. o feminizmie, o in vitro, eutanazji, strachu, przyjaźni i samotności.
Książka, która pozwala usłyszeć głos autorytetu.
Nowe wydanie, uzupełnione o pasjonującą opowieść o Arcybiskupie.
Społeczeństwo bez wielkich ideałów, w którym ludzie żują gumę i wymieniają się ploteczkami, może istnieć, ale ja się boję takiego świata. Świat musi mieć sens.
abp Józef Życiński
Aleksandra Klich - dziennikarka, autorka książek, wicenaczelna „Gazety Wyborczej” i redaktorka naczelna Wysokich Obcasów

abp Józef Życiński - duchowny rzymskokatolicki, profesor filozofii, doktor teologii, biskup diecezjalny tarnowski w latach 1990–1997, arcybiskup metropolita lubelski w latach 1997–2011.

KSIĘGARNIA KRÓLEWSKA 11 S.C.

ul. Królewska 11, 20-109 Lublin, Polska

 

tel. +81 525 28 34

e-mail: lublin@ksiegarniakrolewska11.pl

NIP: 9462650866

 

godz. otwarcia: